Par kompāniju

Pasta nozare ir viena no senākajām pasaulē - no Hermeja, kas nesa ziņas citiem grieķu Dieviem, līdz pat pasta baložiem vēl pavisam nesenā vēsturē. Laikam ejot arī pasta nozare mainās un mēs maināmies līdz ar nozari, tomēr, kas ir palicis nemainīgs visu šo gadu gadu gaitā ir galvenā pasta nozares misija - informācijas nodošana un apmaiņa, kas līdz ar tehnoloģisko attīstību ir kļuvusi nesalīdzināmi ātrāka un ērtāka. Kas ir PostService un ko mēs varam piedāvāt Jums?

PostService ir lielākā privātā pasta pakalpojumu kompānija Latvijā ar komandu, ko veido vairāk kā 400 darbinieki - pasta aģenti, šoferi, brigadieri, reģionālie direktori, mārketinga meistari un daudzi citi speciālisti. Mēs esam attīstījuši paši savus tehnoloģiskos pasta pakalpojumu risinājumus tādējādi esot soli priekšā laikam. Mēs visi esam savas jomas entuziasti un profesionāļi, katrs unikāls un ar savu redzējumu - ko tas nozīmē Jums, mūsu klientam?

Mēs vienmēr piedāvāsim labāko, ērtāko un efektīvāko komplekso risinājumu. Ar individuālu pieeju katram klientam, mēs stingri turamies pie augstajiem kvalitātes standartiem un elastīgas cenu politikas. Sadarbojoties ar mums Jūs ietaupīsiet laiku un naudu un iegūsiet maksimāli labu rezultātu neatkarīgi no tā, kāds tieši pakalpojums Jums ir nepieciešams.

Kopā mēs varam vairāk!